REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
IMS Budownictwo Sp. z o.o.firma
Pokaż firmę
IMS Budownictwo Sp. z o.o.
Kraków, Romanowicza 1
firma
Pokaż firmę
Orlex
Wejherowo, jana iii sobieskiego 227
firma
Pokaż firmę
Fluidra Polska Sp. z o.o.
Wrocław, Al. Armii Krajowej 61
firma
Pokaż firmę
EkoEnergia Polska Sp. z o.o.
Kielce, Olszewskiego 25
firma
Pokaż firmę
Ziembud Sp. z o.o. | Bentonit kablowy
Pruszcz, ul. Dworcowa 10
[wielkopolskie] Wyprzedzają harmonogramyartykuł
Pokaż artykuł
[wielkopolskie] Wyprzedzają harmonogramy
Wiosna to ożywienie na rynku nieruchomości. Biura sprzedaży i banki przeżywają oblężenie ze względu...
Wrocław: Ruszy drugi etap trasy tramwajowej przez Popowice? Są chętni wykonawcyartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Ruszy drugi etap trasy tramwajowej przez Popowice? Są chętni wykonawcy
Miasto zamierza wydać na kontynuację trasy z Kępy Mieszczańskiej do ulicy Milenijnej ponad 150 milio...
PHN S.A. rozpoczyna realizację kameralnej inwestycji w centrum Warszawyartykuł
Pokaż artykuł
PHN S.A. rozpoczyna realizację kameralnej inwestycji w centrum Warszawy
Polski Holding Nieruchomości podpisał umowę z generalnym wykonawcą, firmą Unibep, na realizację unikalnej inwestycji mieszkaniowej przy al. Jana Pawła II 34 w Warszawie. W ramach projektu powstanie 46 nowoczesnych mieszkań, których sprzedaż rozpocznie się już w marcu bieżącego roku. Zakończenie budowy planowane jest na pierwszy kwartał 2027 r.
Unilever rozbudowuje swoją fabrykę FMCG w Poznaniu i zwiększa produkcjęartykuł
Pokaż artykuł
Unilever rozbudowuje swoją fabrykę FMCG w Poznaniu i zwiększa produkcję
Jedna z największych globalnych firm działających na rynku FMCG, brytyjski koncern Unilever rozbudowuje swoją fabrykę w Poznaniu i zwiększa produkcję. W ramach inwestycji powstanie nowa linia produkcyjna, która pozwoli na zwiększenie mocy produkcyjnych kategorii ramen dla marek Knorr, Unox oraz Amino.
Kolejny zabytkowy dworzec w Polsce odzyskał dawny blask [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Kolejny zabytkowy dworzec w Polsce odzyskał dawny blask [ZDJĘCIA]
Dzięki PKP S.A., kolejny zabytkowy dworzec w Polsce odzyskał swój dawny blask. Tym razem w województwie kujawsko-pomorskim, w Kołodziejowie. Przebudowa dworca dofinansowana ze środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko pozwoliła nie tylko na przywrócenie dawnego blasku zabytkowego budynku, ale przede wszystkim powstała nowoczesna i dostosowana do potrzeb wszystkich pasażerów przestrzeń dworcowa.
GAZ-SYSTEM zakończył budowę gazociągu Racibórz – Rybnik stanowiącego pierwszy etap strategicznej magistraliartykuł
Pokaż artykuł
GAZ-SYSTEM zakończył budowę gazociągu Racibórz – Rybnik stanowiącego pierwszy etap strategicznej magistrali
GAZ-SYSTEM zakończył budowę gazociągu Racibórz – Rybnik stanowiącego pierwszy etap strategicznej magistrali, która docelowo połączy Racibórz z Oświęcimiem. Inwestycja zwiększy bezpieczeństwo energetyczne regionu, wzmocni elastyczność krajowego systemu przesyłowego i przyspieszy rozwój niskoemisyjnych źródeł energii.
Więcej terenów inwestycyjnych w województwie śląskimartykuł
Pokaż artykuł
Więcej terenów inwestycyjnych w województwie śląskim
Rozwój gospodarczy i podniesienie jakości życia mieszkańców, rozwój infrastruktury południowej części Śląska to tylko niektóre efekty zawarcia porozumienia pomiędzy Miastem Racibórz a Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną S.A. w zakresie włączenia nowych terenów przemysłowych do strefy gospodarczej w Raciborzu. Racibórz złożył też wniosek o dofinansowanie w ramach siódmej edycji Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych – Rozwój Stref Przemysłowych.
Specustawa odrzańska przyjęta przez Radę Ministrówartykuł
Pokaż artykuł
Specustawa odrzańska przyjęta przez Radę Ministrów
17 maja 2023 r. Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o rewitalizacji Odry, przedłożony przez Ministra Infrastruktury. Ustawa ma na celu wprowadzenie systemowych rozwiązań, które pozwolą na odbudowę zasobów przyrodniczych na Odrze i w jej dorzeczu, zapobieganie podobnym jak latem ubiegłego roku zdarzeniom w przyszłości, lepsze reagowanie na występujące zagrożenia, a także docelowe zmniejszanie presji na środowisko wodne.
Coca-Cola HBC Polska rozbudowała zakład produkcyjny w Radzyminie pod Warszawą artykuł
Pokaż artykuł
Coca-Cola HBC Polska rozbudowała zakład produkcyjny w Radzyminie pod Warszawą
Na terenie największego zakładu firmy Coca-Cola w Europie-Środkowo-Wschodniej w Radzyminie pod Warszawą wybudowany został magazyn wysokiego składowania o powierzchni 2 tys. mkw. i wysokości ponad 40 m. Koszt tej inwestycji to około 61 mln zł.
Carrefour zakończył drugą rozbudowę Sonata Parku w Sochaczewie. Obiekt w 100 proc. skomercjalizowanyartykuł
Pokaż artykuł
Carrefour zakończył drugą rozbudowę Sonata Parku w Sochaczewie. Obiekt w 100 proc. skomercjalizowany
15 grudnia 2023 roku, po drugiej rozbudowie, została otwarta dla klientów nowa część Sonata Park Sochaczew. Właściciel i inwestor obiektu, którym jest Carrefour Polska oddaje do użytku ponad 4000 mkw. dodatkowego GLA, na których pojawiają się sklepy takich marek jak: CCC, Half Price, 4F i Diverse. W momencie otwarcia obiekt jest w 100% skomercjalizowany.
Trilux, niemiecki producent oświetlenia LED, wybuduje w Świdniku fabrykę opraw oświetleniowychartykuł
Pokaż artykuł
Trilux, niemiecki producent oświetlenia LED, wybuduje w Świdniku fabrykę opraw oświetleniowych
Trilux, niemiecki producent oświetlenia LED, wprowadzi się do liczącego 23 tys. mkw. obiektu, który powstanie w Strefie Aktywności Gospodarczej w Świdniku. Budowa rozpocznie się latem tego roku.
Elektrociepłownia PGE Energia Ciepła w Bydgoszczy buduje nowe kogeneracyjne źródło ciepłaartykuł
Pokaż artykuł
Elektrociepłownia PGE Energia Ciepła w Bydgoszczy buduje nowe kogeneracyjne źródło ciepła
PGE Energia Ciepła, z Grupy PGE, oficjalnie przekazała plac budowy generalnemu wykonawcy – konsorcjum Polimex Energetyka oraz Polimex Mostostal. Nowa jednostka wytwórcza, zasilana paliwem gazowym, powstanie na terenie Elektrociepłowni Bydgoszcz II. Zakończenie całości prac zaplanowano na 2025 rok.
W Małopolsce zainwestuje jeden z czołowych producentów wyrobów stalowych w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
W Małopolsce zainwestuje jeden z czołowych producentów wyrobów stalowych w Polsce
Firma STEMIK, jeden z czołowych producentów wyrobów stalowych w Polsce, otrzymała decyzję o wsparciu od Krakowskiego Parku Technologicznego. Oznacza to, że przedsiębiorstwo skorzysta z ulgi podatkowej w ramach programu Polska Strefa Inwestycji na realizację nowej inwestycji w powiecie gorlickim.
Podpisanie umowy na budowę trasy tramwajowej w ul. Ratajczaka coraz bliżej [FILM+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Podpisanie umowy na budowę trasy tramwajowej w ul. Ratajczaka coraz bliżej [FILM+WIZUALIZACJE]
W Krajowej Izbie Odwoławczej przy Urzędzie Zamówień Publicznych zapadło rozstrzygnięcie, które przybliża podpisanie umowy z wybranym w postępowaniu przetargowym wykonawcą budowy trasy tramwajowej w ul. Ratajczaka, na odcinku od ul. Św. Marcin do ul. Królowej Jadwigi. Tym samym coraz bliżej do rozpoczęcia robót budowlanych.
Wosana S.A. rozbuduje fabrykę w woj. śląskimartykuł
Pokaż artykuł
Wosana S.A. rozbuduje fabrykę w woj. śląskim
Kolejna znana firma inwestuje w województwie śląskim. Tym razem jest to Wosana S.A., która zainwestuje w Turowie (gmina Olsztyn) pod Częstochową (powiat częstochowski) ponad 50 mln zł. Ruszyła rozbudowa zakładu produkcyjnego, która realizowana jest przy wsparciu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.
REKLAMA